Ve čtvrtek 28. května vyjeli žáci 5.B na školní výlet do Tábora.
Nejprve jsme navštívili Jump Arénu v Táboře, kde si žáci užili spoustu pohybu, zábavy a sportovních aktivit na trampolínách. Po sportování jsme se posilnili svačinou. Městskou hromadnou dopravou jsme popojeli do centra města a odtud se procházkou vydali navštívit věž Kotnov, která je významnou historickou památkou města Tábora. Po výstupu na věž jsme si prohlédli krásný výhled na město a dozvěděli se zajímavosti z jeho historie.
Výlet byl plný zážitků, dobré nálady a společně stráveného času. Děti se vracely unavené, ale spokojené a plné nových dojmů.