V měsíci květnu navštívily obě první třídy místní knihovnu.
V tomto školním roce se jednalo o návštěvu poslední, která se týkala ročních období. Tématem dvouhodinového programu bylo jaro. Poznávání ptáků a kytek, hledání kartiček s obrázky ptáků mezi knihami, pohádka a výroba ptáčků na drátě z geometrických tvarů, to vše si děti vyzkoušely. Návštěva knihovny je vždy zábavná a čas strávený v knihovně strašně rychle utíká. Neloučíme se však nadlouho! Ještě nás čeká autorské čtení a pasování na čtenáře. Děkujeme paní Ireně Hankové za skvěle připravené tematické celky k ročním obdobím a těšíme se na příští setkání.