Povídali jsme si o maminkách, o jejich důležité roli v našich rodinách a o tom, jak jim můžeme udělat radost. Ke Dni matek jsme maminkám vyrobili přáníčka.
Květen nám letos přinesl mnoho slunečných a teplých dnů, a proto jsme mohli trávit většinu času venku. Na školním dvoře jsme si užívali pohybové hry, sportovní aktivity i společné chvíle s kamarády. V družině jsme se věnovali tvoření, kreslení, hrám a dalším zábavným činnostem.
Květen byl plný sluníčka, smíchu, pohybu na čerstvém vzduchu a příjemně stráveného času s kamarády.