Děti z II. oddělení dělaly pro maminky přáníčka. Ze zapékacích korálků vytvořily kytičky, které nalepily na přáníčko a domalovaly kytici. Do přáníčka pak napsaly, co maminkám přejí. Děti ze III. oddělení pak vytvořily pro maminky kytičky na špejli z barevného filcu. Také jsme si v tomto měsíci o maminkách povídali. Hodně času jsme trávili venku, protože nám počasí dopřálo sluníčko, které ještě nepálilo, ale příjemně hřálo.